News

JSEM ASTRONAUTEM!

Od této sekundy pracuji jenom pod značkou ASTRONAUTS.

LISTOPAD 2012

Kreativní koncept a návrh headlinu pro prezentační stánek České spořitelny, který posloužil k regrutaci nových zaměstnanců... Projekt jsem realizovala pro společnost Kristián o jeho grafickou stránku se postarala Anička Citterbardová.

   

ŘÍJEN 2012

Setkání s Radůzou bylo velmi inspirativní. Rozhovor, který jsem realizovala pro magazín XANTYPA najdete ZDE. O fotografický doporovod se postarala známá česká fotografka Tereza z Davle.

 

Můj koncept pro společnost PayU vyhrál výběrové řízení. Vymyslela jsem celou kreativní strategii, scénář, všechny slogany, texty, vizuální zpracování celé kampaně včetně mikrostránek a doplňujících komunikačních formátů, postarala jsem se o produkční záležitosti... Spoty režíroval světoznámý fotograf Antonín Kratochvíl. Výsledek je úžasný! Bohužel, agentura Kristián, které jsem poskytla své služby, doporučení a kontakty mě ve finále nemilým způsobem z mého konceptu vyšachovala a obrala o peníze. Naštěstí, jsem jim neposkytla autorská práva. Jsem zvědavá, co bude dál...  

Ukázky kampaně pro značku PayU najdete na těchto odkazech:

http://www.klikniazaplat.cz/#

http://www.youtube.com/watch?v=ISwMXtdBHLc&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=HbFgVXK1XPo

ZÁŘÍ 2012 

Znáte Nikkarina? Patří k nejlepším českým autorům komiksů. ZDE najdete rozhovor, který jsem s ním realizovala pro magazín XANTYPA. Autorem fotografií je úžasný český fotograf Lukáš David.

SRPEN 2012

Na setkání s Antonínem Kratochvílem nikdy nezapomenu. Rozhovor s tímto fascinujícím fotografem, který jsem realizovala pro časopis Československá fotografie najdete ZDE

Autorem fotografií je Tereza z Davle.

ČERVENEC 2012

Pro Českou Filharmonii jsem vymyslela jak jinak, skvělý koncept s hracím hřebínkem, který se rozdával v rámci akce Muzejní noc. Autorem grafického zpracování je Anička  Citterbardová z agentury Kristián. 

Z PRIVÁTNÍ GALERIE